FESTIWAL program miejsca wydarzeń bilety współpraca fotorelacje



IZA TARASEWICZ „BEZDECH”, PERFORMANS
godz. 18:00 / 30 min. / Galeria Stereo, ul. Słowackiego 36/1 / wstęp wolny
czytaj dalej >   


EVA RUFO, SPEKTAKL

godz. 19:00 / 40 min. / Teatr Ósmego Dnia, ul. Ratajczaka 44 / bilety: 15 zł (do nabycia w kasie teatru)
czytaj dalej >


KINO POKAZ KOBIECYCH ANIMACJI, JUBILEUSZ POZNAŃSKIEGO TELEWIZYJNEGO STUDIA FILMÓW ANIMOWANYCH
godz. 20:30 / 55 min. / Kino Muza, ul. Św. Marcin 30 / bilety: 10/13/15 zł (do nabycia w kasie kina) 
czytaj dalej >



SPOTKANIE AUTORSKIE WOKÓŁ KSIĄŻKI „MARLENE” ANGELIKI KUŹNIAK
godz. 18:00 / 120 min. / Księgarnia Bookarest, Stary Browar, ul. Półwiejska 42 / wstęp wolny
czytaj dalej >

OTWARCIE FESTIWALU
FRAKTALE & FRIENDS forward_me

godz. 19:00 / 60 min. / Teatr Polski, ul. 27 Grudnia 8/10 / bilety: 15/20 zł (do nabycia w kasie teatru)
czytaj dalej >


„POLA NEGRI” ODSŁONA I: PROJEKCJA FILMU „CESARZOWA” Z MUZYKĄ NA ŻYWO W WYKONANIU ZESPOŁU MASS KOTKI (ELECTROPUNK)
godz. 20:00 / 60 min. / Kino Muza, ul. Św. Marcin 30 / bilety: 10/13/15 zł (do nabycia w kasie kina) / „Cesarzowa” reż. Ernst Lubitsch, Niemcy 1924
czytaj dalej >


LENA PIĘKNIEWSKA „W MAKACH MA LIRYKA”, KONCERT
godz. 21:00 / 90 min. / Wielkopolska Zagroda, ul. Fredry 12  / impreza biletowana
czytaj dalej >


ART.51 „EXTRA VIRGIN”, SPEKTAKL
godz. 19:00 / 45 min. / Teatr Ósmego Dnia, ul. Ratajczaka 44 / bilety: 15 zł (do nabycia w kasie teatru)
czytaj dalej >


ANNA KĘDZIORA „ANNA KĘDZIORA”, WYSTAWA FOTOGRAFII
godz. 19:00 / Muza Art Cafe, Kino Muza, ul. Św. Marcin 30 / wstęp wolny / wystawa czynna do 30 listopada 2009
czytaj dalej >


MARIKA & RUFF RADICS LIVE!  + ABSELEKTOR (BASS MEDIUM), KONCERT
godz. 20:00 / 90 min. / Klub Blue Note, ul.  Kościuszki 76 / bilety: 29/34 zł (do nabycia w CIM, Rock Long Luck,  www.bilety24.pl)
czytaj dalej >


„POLA NEGRI” ODSŁONA II: PROJEKCJA FILMU „BESTIA” Z MUZYKĄ NA ŻYWO W WYKONANIU AN ON BAST (MUZYKA ELEKTRONICZNA)
godz. 20:00 / 50 min. / Kino Muza, ul. Św. Marcin 30 / bilety: 10/13/15 zł (do nabycia w kasie kina) / „Bestia” reż. nieznany, Polska 1917
czytaj dalej >



WYKŁAD SYLWII KAŹMIERCZAK (COMIX GRRRLZ) „DYKES COMICS”
godz. 17:00 / 60 min. / Klubokawiarnia Meskal, ul. Nowowiejskiego 17/ wstęp wolny
czytaj dalej >


KAROLINA BEIMCIK, KONCERT
godz. 20:00 / 60 min. / Klubokawiarnia Meskal, ul.  Nowowiejskiego 17 / bilety: 10/15 zł (do nabycia w klubokawiarni)
czytaj dalej >


„POLA NEGRI” ODSŁONA III: FILM „SUMURUN” Z MUZYKĄ NA ŻYWO W WYKONANIU AGNIESZKI KOWALCZYK (WIOLONCZELA)
godz. 20:00 / 50 min. / Kino Muza, ul. Św. Marcin 30 / bilety: 10/13/15 zł (do nabycia w kasie kina) / „Sumurun” reż. Ernst Lubitsch, Niemcy 1920
czytaj dalej >



WYKŁAD SYLWII KAŹMIERCZAK (COMIX GRRRLZ) „BECHDELOMANIA”
godz. 17:00 / 60 min. / Klubokawiarnia Meskal, ul. Nowowiejskiego 17 / wstęp wolny
czytaj dalej >


WYKŁAD SYLWII KAŹMIERCZAK (COMIX GRRRLZ) „PUBLIKUJĄC W PODZIEMIU”
godz. 18:00 / 60 min. / Klubokawiarnia Meskal, ul. Nowiejskiego 17  / wstęp wolny
czytaj dalej >


CORTOS EN FEMENINO, POKAZ HISZPAŃSKICH FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH  ZREALIZOWANYCH  PRZEZ  KOBIETY
godz. 19:00 / 90 min. / Klubokawiarnia Meskal, ul. Nowowiejskiego 17 / wstęp wolny
czytaj dalej >


AGNIESZKA KRUPIEŃCZYK „JAK PIĘKNIE UMIERAĆ”, WYSTAWA FOTOGRAFII
wernisaż: godz. 20:00 / Salon EMPiK, ul.  Ratajczaka 44 / wstęp wolny, wystawa trwa do 30 listopada 2009
czytaj dalej >


PINKNOIR, PRZEBIERANA POTAŃCÓWKA W STYLU PIN-UP, RETRO, GLAMOUR W KASYNIE
godz. 21:00 / Casinos Poland, Kasyno w Hotelu Polonez, al. Niepodległości 36 / wstęp wolny
czytaj dalej >



BABI TARG, AKCJA WYMIANY CIUCHÓW
SPONSOR WYDARZENIA: GRUPA PZU
wstęp godz. 12:00 / 180 min. / Galeria City Park, ul. Wyspiańskiego 26a / wstęp wolny
czytaj dalej >


POD-WIECZOREK MODOWY: SZAFIARKOWY POKAZ MODY, POKAZ KOLEKCJI
AGI GUZ NA SEZON JESIEŃ/ZIMA 2009

godz. 19:00 / 60 min. / Galeria City Park, ul. Wyspiańskiego 26a /wstęp wolny
czytaj dalej >


THE SOUND OF LUCRECIA, KONCERT
godz. 20:30 / 60 min. / Klub Dragon, ul. Zamkowa 3 / bilety:  15 zł  (do nabycia w klubie)
czytaj dalej >




BEATA SOSNOWSKA „W CIENIU SZUMIĄCYCH WIND”, PREZENTACJA TOMIKU MULTIMEDIALNEGO
godz. 16:00 / 60 min. / Salon EMPiK, ul. Ratajczaka 44 /wstęp wolny
czytaj dalej >


DUET PERFORMATYWNY JANICKA_ELSNER „IMPONDERABILIUM”, PERFORMANS
godz. 20:30 / 30 min. / Kościół Świętego Krzyża w Poznaniu (ewangelicko-metodystyczny),
ul. Ogrodowa 6 / bilety: 5 zł (dostępne przed performansem)
czytaj dalej >



MONIKA SZWED „STREFA”, WYSTAWA MALARSTWA
wernisaż: 06 listopada, godz. 19:00 / wystawa czynna: 06-22 listopada  / Galeria EGO, ul. Wrocławska 19 / wstęp wolny

MONIKA LISIECKA, MIKOŁAJ OBRYCKI  „CELEBRITIES”, WYSTAWA FOTOGRAFII I MALARSTWA
wernisaż: 14 listopada, godz.19:00 / wystawa czynna: 14- 21 listopada / Stara Drukarnia, ul. Zwierzyniecka 3 / wstęp wolny

SZKOLENIE NA TEMAT ZARZĄDZANIA FINANSAMI OSOBISTYMI, PROWADZENIE - EDYTA JAGODZIŃSKA- PAWLUK
SPONSOR WYDARZENIA: GRUPA PZU
20 listopada, godz. 18:00 / 90 min. / Hotel Rzymski (sala konferencyjna), Aleje Karola Marcinkowskiego 22 / wstęp wolny (ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy
o  dokonywanie rezerwacji pod adresem: info@babilad.pl

TEATR CANOA, HISTORIA PEWNEJ MIŁOŚCI, SPEKTAKL
20. listopada,  godz. 19:00/ ODK Pod Lipami, osiedle Pod Lipami 108/ bilety: 10 zł
(dostępne przed spektaklem)
czytaj dalej >




© No Women No Art | nie ma sztuki bez kobiet | festiwal twórczości kobiet No Women No Art made in { re.PUBLIK }