FESTIWAL program miejsca wydarzeń bilety współpraca fotorelacje video



Julia Curyło „Tulipany"
KontenerART
Wstęp wolny
więcej >




Małgorzata Gurowska „PLAKAT DO NIETZSCHEGO”
19- 25. 11. 2010. Wernisaż 19.11.2010, g. 18.00
Galeria Arsenał, ul. Stary Rynek 6
Bilety: 3/ 2 zł do nabycia w kasie galerii, na wernisaż wstęp wolny
więcej > 

Maja Wolna
19- 25. 11. 2010. Wernisaż 19.11.2010, g. 18.00
Galeria Arsenał, ul. Stary Rynek 6
Bilety: 3/ 2 zł do nabycia w kasie galerii, na wernisaż wstęp wolny
więcej >

 

Premiera filmu "Kobiety bez mężczyzn" Shirin Neshat
19. 11. 2010, g. 19.00
Czas trwania: 1,5 h
Kino Muza, ul. Św. Marcin 30
Bilety: 18/ 15/ 12 zł do nabycia w kasie kina
więcej > 

Monika Enterprise Night:  Golden Disko Ship, Jasmina Maschina, Barbara Morgenstern, Milenasong
19. 11. 2010,g.20.00
Czas trwania: 4 h
Klub Eskulap, ul. Przybyszewskiego 39
Bilety: 29/ 35 zł do nabycia w CIMie oraz przed koncertem
więcej >


SZLAKIEM WIELKOPOLSKICH PISAREK
20. 11. 2010, g. 12.00
Czas trwania: 40-60 min
Tramwaj MPK - szczegóły na www.nowomen-noart.pl
Wstęp wolny
więcej >


Monika Lisiecka „Fashionation”
20-26. 11. 2010, Wernisaż 20.11.2010, g. 18.00
WSNHiD, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, galeria na III piętrze
Wstęp wolny
więcej > 

Marta Górnicka z projektem CHÓR KOBIET/
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
20.11. 2010, g. 19.00
Czas trwania: 45 min

Teatr Ósmego Dnia, ul. Ratajczaka 44
Bilety: 20/ 15 zł do nabycia w Teatrze Ósmego Dnia

więcej >

 

Koncert Renaty Przemyk z zespołem
20. 11. 2010, g. 20.00
Czas trwania: 1 h
Klub Blue Note, ul. Kościuszki 76/78 (gmach C.K. Zamek)
Bilety: 30/ 44 zł do nabycia: CIM, Rock Long Luck, Blue Note, www.bilety24.pl
więcej > 

  

 

Eco-fashion-day: Babi Targ, eko-warsztaty, zielone targi mody i designu
21. 11. 2010, g. 10.00
Czas trwania: 5 h
Klub Eskulap, ul. Przybyszewskiego 39 
Bilety: 10 zł do nabycia przed imprezą 
więcej > 

„Frida Kahlo i Tina Modotti” Laury Mulvey
21. 11. 2010, g. 18.00
Czas trwania: 1 h
WSNHiD, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10
Wstęp wolny  
więcej >

Margaret Hooks „Tina Modotti – fotografka i rewolucjonistka” – polska premiera książki - wydarzenie z przyczyn niezależnych od organizatora zostało odwołane
21. 11. 2010, g. 18.00
Czas trwania: 1 h
WSNHiD, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10
Wstęp wolny 
więcej > 



 

„Ucieczka od wolności” Olgi Wróbel - wystawa komiksu w pojazdach MPK
22- 26. 11. 2010. Wernisaż 22.11.2010, g. 12.00
Pojazdy MPK i nośniki Enkredibo na przystanku PST Słowiańska
Wstęp wolny
Wystawa przygotowana we współpracy z CENTRALA Central Europe Comics Art
więcej > 

Wystawa książki Iwony Kazi Kalitan „Pamiętnik kulinarny trzech pokoleń”
22- 26. 11. 2010. Wernisaż 22.11.2010, g. 18.00 
Salon Empik, ul. Ratajczaka 44
Wstęp wolny
więcej > 

 

Pokaz filmów krótkometrażowych i animacji z kobiecych festiwali na świecie
Mostra Internacional de Films de Dones (Hiszpania)

23. 11. 2010, g. 17.00
Czas trwania: 1 h  
Klubokawiarnia Meskalina, Stary Rynek 6  
Bilety: 5 zł do nabycia przed pokazem 
więcej > 

 

Pokaz filmów krótkometrażowych i animacji z kobiecych festiwali na świecie The First Women’s Films Festival_ Gaza In the Eyes of Women (Gaza)
24. 11. 2010, g. 17.00
Czas trwania: 1 h 40 min  
Klubokawiarnia Meskalina, Stary Rynek 6  
Bilety: 5 zł do nabycia przed pokazem  
więcej > 



Premiera filmu „Krzyk mody” Sally Potter

24. 11. 2010, g. 19.00
Czas trwania: 1,5 h
Kino Muza, ul. Św. Marcin 30
Bilety: 18/ 15/ 12 zł do nabycia w kasie kina 
więcej > 

Pokaz filmów krótkometrażowych i animacji z kobiecych festiwali na świecie International Filmmor Women's Film Festival (Turcja)
25. 11. 2010, g. 17.00
Czas trwania: 1 h 10 min
Klubokawiarnia Meskalina, Stary Rynek 6
Bilety: 5 zł do nabycia przed pokazem 
więcej > 

Grupa Artystyczna TERAZ POLIŻ „Sukienka z dziurką”
25. 11. 2010, g. 19.00
Czas trwania: 1 h
Teatr Ósmego Dnia, ul. Ratajczaka 44
Bilety: 15 zł do nabycia w Teatrze Ósmego Dnia
więcej > 


Pokaz filmów krótkometrażowych i animacji z kobiecych festiwali na świecie Tricky Women Festival of Animated Film (Austria)
26. 11. 2010, g. 17.00
Czas trwania: 1  h 
Klubokawiarnia Meskalina, Stary Rynek 6 
Bilety: 5 zł do nabycia przed pokazem 
więcej > 

Premiera filmu „Pepperminta” Pipilotti Rist i spotkanie z odtwórczynią głównej roli Eweliną Guzik
26. 11. 2010, g. 19.00
Czas trwania: 2 h
Kino Muza, ul. Św. Marcin 30
Bilety: 18/ 15/ 12 zł do nabycia w kasie kina
więcej > 

Poznań na No Women No Art: Rebeka
26. 11. 2010, g. 21.00
Czas trwania: 1 h 
Klubokawiarnia Meskalina, Stary Rynek 6 
Bilety: 10 zł do nabycia przed koncertem 
więcej >

 




Koncert PARIS TETRIS
15.11.2010, g.20.00
Klub Dragon, Scena Główna
Bilety: 20/25 zł, dostępne w Klubie Dragon
więcej >

„Przedsiębiorczość wśród kobiet w Polsce” wykład Ewy Bukowian
20.11.2010, g. 10.00 
Czas trwania: 1 h 
WSNHiD, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10
Wstęp wolny
więcej >

No Women No Art w Krakowie – projekcje w Kinie Pod Baranami
piątek 26 listopada – „KRZYK MODY”, reż. Sally Potter
sobota 27 listopada – „PEPPERMINTA”, reż. Pipilotti Rist
Szczegóły: www.kinopodbaranami.pl
więcej >





© No Women No Art | nie ma sztuki bez kobiet | festiwal twórczości kobiet No Women No Art made in { re.PUBLIK }