Jan Kutkowski 

Urodziłem się 16.03.1988 w Oławie. Naukę gry na skrzypcach rozpocząłem w wieku pięciu lat w Szkole Muzycznej I st. w Oławie. Następnie uczęszczałem do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu, ucząc się w klasie skrzypiec mgr Magdaleny Płociennik . Od 2007 roku jestem studentem Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, w klasie skrzypiec prof. Michała Grabarczyka oraz ad. Doroty Kwiecińskiej-Erenz. Brałem udział w:

-Międzynarodowym Konkursie im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej 2010 - Dyplom Półfinalisty

-Kursach Mistrzowskich w Zell an der Pram u prof. Michała Szykulskiego 2006

-Międzynarodowych Kursach Mistrzowskich w Kudowie Zdroju 

-Międzynarodowych Kursach Mistrzowskich im.Zenona Brzewskiego w Łańcucie w klasie prof. Michała Grabarczyka.
Uczestniczyłem w lekcjach prowadzonych przez; Idę Haendel, Romana Lasockiego, Bartosza Bryłę, Tadeusza Gadzinę oraz Szymona Krzeszowca.

Byłem koncertmistrzem Orkiestry Kameralnej i Symfonicznej OSM II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu, Polsko-Niemieckiej Młodej Filharmonii Dolny Śląsk w 2006 oraz Orkiestry Symfonicznej Poznańskiej Akademii Muzycznej. Współpracuję z Orkiestrą Collegium F prowadzoną przez prof. Marcina Sompolińskiego, a także z Poznańską Orkiestrą Kameralną Orchestra Nova prowadzoną przez prof. Mariusza Dereweckiego.


© No Women No Art | nie ma sztuki bez kobiet | festiwal twórczości kobiet No Women No Art made in { re.PUBLIK }